bimimarlik

MODERN TASARIMIN ÖNCÜSÜ Bİ MİMARLIK

Bi Mimarlık; sektörde uzmanlaşmanın, deneyimlerin ve 15 yıllık bir birikimin ürünüdür.

Klişeleşmiş, kemikleşmiş inanışlara göre hareket etmeden, amatör ruhu ve heyecanla günün getirdiği değişime ayak uydurarak, teknolojik gelişmeleri takip ederek faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Toplam kalite kavramını bir moda olarak değil, bünyemizde her arkadaşımızın aynı şartları taşıyarak, aynı ruhla hareket ettiğini biliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti duvarlarımızda asılan bir tablodan ibaret değildir. Her müşterimizi tek müşterimizmiş gibi görür ve ona göre hareket ederiz.

Başarılı işler için en iyilerle çalışıyor ve kendimizi geliştirmeyi bırakmıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile yeni projelere, yeni başarılara imza atıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam kalite kavramını bir moda olarak değil, bünyemizde her arkadaşımızın aynı şartları taşıyarak, aynı ruhla hareket ettiğini biliriz. Kalite bizim şirketimizin ayakta kalma, büyüme can suyudur.

Ülke insanına yapılan yatırım ülke geleceğine yapılan yatırımdır anlayışı ile hareket eden şirketimiz personeline sürekli hizmet içi eğitimlerle gelişmesine olanak sağlamaktadır.

Firmamız, dinamik kadrosu, yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile her zaman kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarında yeniden bizimle birlikte çalışmayı tercih etmesi, firmamıza duyulan güvenin göstergesidir. Bu güveni boşa çıkarmamak için sistemli bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firmamız bu alanda önerdiği metot ve araçların yanısıra, müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek teknik birikime sahiptir.

Müşterimizin memnuniyetini korumak için çok çalışırız. Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız.

kalite

OFİSİMİZDEN